KONST / Oljemålningar / Bonad 10454064
nr 1045 4064
Bonad
Blekinge, 1800-tal, 126x119
Kondition: slitage, skador
Utrop:
10.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 4 juli 2016
kl 19:08:02
2.000 kr
2.400 kr